blog

Nakliye mevzusunda sınır tanımaz firmamız ile aklınıza gelebilecek bütün kurumsal nakliyat ve evden eve nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal taşıma ciddi bir hazırlık safhası, teknolojik ekipmanlar, tecrübeli personel ve ciddi bir emek harcama gerektirmektedir. Kurumsal anlamda taşınacak eşyaların maddi değerleri oldukca yüksektir. Aynı zamanda işleyişi geciktirmemek adına da dönemin tasarruflu kullanılması da gerekmektedir. Bunun farkında olan ve kurumsal taşıma hizmetlerinde müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiş bir firmayız.

İş yeri, hastane, fuar, yapınak, banka, evden eve nakliye, piyano taşıması ve depolama hizmetlerimizi ustalaşmış bir biçimde yürütmekteyiz. Zamanın ve eşyalarınızın değerini bilerek nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Hastane, yapınak ve banka şeklinde büyük çapta nakliye hizmetlerinde kalifiyeli ve sigortalı çalıştırdığımız personellerimiz ile hizmet sunmaktayız. Bu tip yerlerde bulunan elektronik cihazların sökülmesi için elektrik ve elektronik teknisyenlerimiz bünyemizde bulunmaktadır. Sıradan bir nakliye şirketi olamayıp kurumsal taşıma firmaları içinde her işi ustalıkla yapmakta işimizi şansa bırakmamak tayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullandığımız bütün vasıta ve gereçler şirket olarak bizlere ilişik olup müşterilerimizden fazladan ücret istek etmeyiz.
Nakliye öncesinde expertiz yapılmakta karşılıklı talepler değerlendirilerek maliyet detayları belirlenmektedir. Sonrasında buluşma zamanı belirlenerek nakliye işlemine geçilmektedir. Nakliye öncesinde taşınacak olan bütün eşyalar özenle paketlenir ve asansörlü nakliyat işlemi ile herhangi bir zarara mahal vermeden hususi nakliye araçlarımıza yüklenir. Sigortalı ve garantili kurumsal taşıma hizmeti için bizimle iletişime geçin.
 
Kurumsal Evden Eve
 
Hastane, okul, banka, büro, yapınak, büro şeklinde hususi veya amme kurumlarının eşyalarını taşımak ev eşyasının taşınması şeklinde ciddiyet ve deneyim gerektiren bir iştir. Eşyalarınızın sorunsuz ve güvenilir nakliyesi için Kurumsal Taşımacılık hizmetini en iyi biçimde icra eden firmalarla çalışmanızda yarar vardır. Eşyanın mahiyeti mutlaka zarar vermeden nakliyat işlemi gerçekleştirilmeli ve yeni yerine monte edilmelidir. Bunun arasında deneyimli personel, müsait vasıta filosu ve lüzumlu donanıma haiz olmak gerekmektedir.
Teknolojinin her alanda kullanıldığı günümüzde, nakliye firmaları da kullandığı vasıta ve gereçler ile taşınma işlemini zor olmaktan çıkararak güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Nakliye işleminden ilkin nakliye şirketi tarafınca uzman görevlendirilerek taşınacak olan eşyalar için bir nakliye planı düzenlenir. Fabrikalarda bulunan makineler, standlar ve öteki durağan donanımlar montaj ustaları tarafınca yerlerinden sökülerek forkliftler aracılığıyla kamyon/tırlara yerleştirilir. Fabrika içerisindeki ofislerde bulunan doyalar, arşivler oldukca önemlidir. Bu dosyalar numaralandırılarak her hangi bir kargaşalık olamamasına itina gösterilir. Ayrıca bilgisayar ve öteki elektronik aletler güzel bir ambalajlama yapılarak korunaklı bir halde nakliye kamyonuna yerleştirilir. Bu aşamada oldukca önemlidir ve titiz bir istif yapmak gerekmektedir. Çünkü iyi bir istif yapılmaz ise nakliye sırasında oluşabilecek sarsıntılardan ötürü malzemelerin birbirine çarpma ve zarar görme riski olabilir. Nakliye firması taşınacak malzemelere ek olarak sigorta yapmaktadır.
 
Özellikle Kurumsal Taşımacılıkta dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan en mühim şey zamandır. Nakliye işleminin en kısa müddette neticelenmesi eşyalarını taşıtan kuruluş için oldukca önemlidir. İş kaybının en aza indirgenilmesi nakliye şirketinin emek vermesi ile eş güdümlüdür. Bazı eşyaların daha duyarlı bir biçimde ambalajlanıp taşınması gerekebilir. Mesela; labaratuar malzemeleri içinde kırılabilecek birçok cam eşya ve duyarlı değerlerin ölçümünde kullanılan birçok elektronik aygıt bulunmaktadır. Cam malzemeler hususi ambalajlanarak kırılmasını önlemek için hususi kolilere yerleştirilir. Cihazlar ise havalı poşetler ile ambalajlanarak darbelere karşı korunmuş olur. Peki, kurumsal nakliye hizmetleri veren firmalarda başka taşınan hususi malzemeler var mı? Bu probleminin cevabı evet var.
Bilindiği suretiyle para kasaları korunaklı olduklarından ötürü oldukca ağır ve kıymetli içerikleri ile mühim bir malzemedir. Para kasaları kggram ve ton ağırlık birimine bakılırsa farklı ebatlarda olabilir. Bu kasalar istenilen kattan alınarak yeni yerine/kata nakliyesi yapılır. Bir de piyano nakliyat işlemi daha titiz bir emek harcama gerektirir. Çünkü iyi bir piyano oldukca pahalıdır. Kuyruklu yada kuyruksuz piyanolar da nakliye firmaları tarafınca büyük bir titizlikle taşınmaktadır.
 
Her işte olduğu şeklinde iş güvenliği işten daha oldukca önemlidir. Bunu farkında olan Kurumsal Taşımacılık hizmeti veren şirketler ambalaj/paketleme, nakliyat ve nakliye işlemi icra eden bütün ekibin iş güvenliği kurallarına bağlı kalmış olarak çalışmasını sağlar. Buda oluşabilecek iş kazalarının önüne geçmek açısından ehemmiyet verilen bir durumdur.
PAYLAŞ :