blog

Belirli sebeplerden işlerinizi yürüttüğünüz büro veya büronuzu başka bir yere taşımanız gerekebilir. Ofiste bulunan eşyalar, dosyalar, muhasebe evrakları faturalar benzer biçimde mühim olan malzemelerin kaybolması veya zarar görmesi işleriniz aksamasına yada telafisi olmayan hukuki sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle özenle taşınması ihtiyaç duyulan eşyalarınız için ustalaşmış büro ofis nakliyat hizmeti veren firmamız size yardımcı olacaktır.

Ofis Büro Taşıma Hizmeti
 
Öncelikli olarak taşınacak ofiste expertiz işlemi gerçekleştiririz. Dolap, masa, evrak ve dosyalarınızın miktarına nazaran nakliyat takvimi oluşturulur. Eşyalarınız fazlaca ise nakliye gününden bigün ilkin bütün eşyalarınız bir bir paketlenerek nakliyeye hazır duruma getirilir. Ofis nakliyat işlemlerinde karşılaşılan zorluklarda bir tanesi masa, dolap ve raflardır. Ofis ofis nakliyat şirketi olarak bu probleminin çözümünde marangoz ustalarımız devreye girmekte ve bu eşyaların de monte işlemlerini gerçekleştirerek nakliyeye hazır hale getirmektedirler. Ofis arasında bulunan Bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi vb. elektronik eşyalarınız hususi baloncuklu torba ile paketlenerek nakliyat sırasında zarar görmesi engellenir. Taşınacak kat sayısının yüksek olması niteliğinde asansörlü sistem kullanarak eşyalarını güvenle nakliye aracına yerleştiririz.
Eşya miktarına müsait nakliye aracımıza eşyalarınız muayyen bir seviye arasında yerleştirilmektedir. İşlerinizin aksamaması adına tüm bu işlemleri olası olan kısa müddette gerçekleştirmek için gayret gösteririz. Hizmetlerimize ayrıca büro ofis nakliyat işleminin yanında 24 saat kameralı ve havalandırmalı depolarımızda eşyalarınızı güvenle muhafaza edebiliriz. Ofis Taşımacılığı Bazı durumlarda resmi gerekçelerle birtakım durumlardaysa kişiler kira problemi yada kendi istekleriyle emek harcama ortamlarını değişik bir yere nakliyat gereği duyarlar. Bu nakliyat esnasında emek harcama sürecinde kullanılan eşyaların ve belgelerin olası olduğunca zarar görmeden yeni ofise yerleştirilmesi gerekir. İnsanlar, bu işi asistanları ve yakınlarının sayeinde bitirdikleri vakit hem kalabalık desteğinden ötürü evraklarda karışma yada ürünlerde hasar meydana gelebilir aynı zamanda kurumsal bir büro taşımacılığı firmasında olmadığı için iş zarar görebilir. Hızlı, güvenlikli ve sorunsuz nakliyat gerçekleştirmek isteyen kimseler, bu mevzuda kendini kanıtlamış, uzman bir kadroyla çalışmak talep eder ve bununla alakalı kapsamlı araştırmalar yaparlar. Dosyalar, emek harcama ortamında kullanılan bilgisayarlar, kişilere ilişik masalar ve öteki bütün demirbaşların hasarsız ve en kısa müddette taşınması için büro taşımacılığı mevzusunda bilgili ve deneyimli bir firmayla çalışmak gerekir. Bunun farkında olan kimseler için en fazlaca doygunluk edici çözüm, firmamız olacaktır. Bizler, uzun yılların bizlere katmış olduğu tecrübeyle hareket eden, büro taşımacılığı mevzusunda kendimizi geliştirmiş olmamızla övünen, alan kişi memnuniyetini prensip bilmiş bir kuruluşuz. Genellikle resmi müessese ve bankalarla çalışan, emniyet ve eşyalara kırılgan davranılması benzer biçimde mevzularda hiç güvensizlik duyulmayacak kadar standardını ispatlamış, taşınma mevzusunda nerede ise rakipsiz bir firmayız. Ofisini taşıtmak isteyen şirket sahipleri de muayyen bir düzeyde inceleme yaptıktan sonrasında bizimle görüşüp saydığımız bu doygunluk edici nedenlerden ötürü işini bizimle birlikte taşımak isteyeceklerdir. Hizmet sağlarken sanki kendi ofisimizin eşyalarıymış benzer biçimde titiz davranışımızdan hangi müşterimiz etkilenmez ki?
 
Ofis taşımacılığı ile alakalı bizlerden ustalaşmış bir taşınma yardımı almanız için yapmanız ihtiyaç duyulan şey fazlaca basit. Sitemizi ziyaret edin, kontakt bilgilerimizden bizlere ulaşın ve bırakın büro taşımacılığı ile alakalı bütün tecrübemizi sizin için, ofisinizde size sergileyelim. Taşıma dönemi başlamadan ilkin sizinle görüşmek ve yapılacak işi keşfetmek için gelecek olan personelimizle vakit ve fiyat konusunu konuşup her şeyi netleştirdiğiniz de, bütün eşyalarınızı taşınma öncesi sigortalayarak size ayrı bir itimat sunacağız. Bizimle çalıştıktan sonrasında pişman olmayacaksınız. Olabilecek en kısa müddette yeni ofisinize sizi yerleştireceğiz ve işinize yine yoğunlaşmanıza vesile olacağız.
Eşyalarınızın birine bile zarar gelmeden, kaliteli araçlarımızla yeni ofisinize götürülürken sizin hiç aklınız bizde kalmasın. Kendi iş planlarınıza yenilerini ekleyebilir, bu mevzuda uğraşmaya bizimle anlaştığınız anda odaklanabilirsiniz. Biz, bir firmadan daha ötesiyiz. Çalıştığımız kimseleri ailemiz benzer biçimde görür ve maddi tinsel bir kayba uğramalarını istemeyiz. Bizimle arzu ettiğiniz an kontakt kurabilir, büro taşımacılığı mevzusunda sağladığımız avantajlı fiyatlarımızı gözden geçirebilir ve ofisinizin taşınma sürecinde bizlere gözünüz kapalı itimat duyabilirsiniz. Diğer nakliyat hizmetlerimiz için sitemizin alakalı sayfalarına göz atmanızı öneri ederiz. Sadece alımlar için değil, herhangi bir sual yada öneriniz olduğu durumlarda da bizimle rabıta kurmanızı öneririz. Sorunsuz bir taşınma dönemi diliyoruz.
PAYLAŞ :