blog

Taşınma sırasında yaşanacak sorunları en az düzeylere indirebilme adına firmamız ambalajlama- paketleme hizmetlerine fazlaca ehemmiyet vermektedir. Nakliyat alanında günümüzde kaliteli emek harcamalar yapılmakta ve expertiz emek harcamaları ile süregelen hizmetler fazlaca daha planlı ve programlı bir biçimde sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Hizmet talebinde bulunulduğunda taşınacak olan ev, yazıhane benzer biçimde mekânlarda ön araştırmalar yapılmakta ve eşyaların genelde durumları incelenmektedir. Çıkarılan bu tutanağa gore taşınacak vasıta, nakliye alanında toparlanması ihtiyaç duyulan takım elemanları, paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Bu sıradüzen daha sonra ise genel hatlarıyla yapılacak nakliyenin tutarları belirlenmektedir.

Daha daha sonra verilen tarih ve saat içinde firmamız taşınacak alanda olmaktadır. İlk etapta ambalajlama- paketleme hizmetleri başlayacaktır. Kırılacak eşyalar için hususi ambalajlar kullanılmakta ve extra kutuların kenar kısımlarında köpükler kullanılabilmektedir. Ev taşımacılıklarında olmasıyla birlikte yazıhane taşımacılıklarında da paketleme hizmetleri fazlaca önemlidir. Kullanılacak malzemenin sağlam özelliklerde olması nakliyat sırasında çiziklerin oluşmasını dahi engelleyecektir. Bardak benzer biçimde cam eşyalarınız için hususi kutular kullanılmakta, porselen eşyalar kutulara yerleştirilmeden ilkin hususi kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilmektedir. Bu alanda sıhhi tesisatlar ve yazıhane eşyaları içinde yer edinen ekran benzer biçimde cihazlar için de hususi malzemeler kullanıldıktan sonrasında kolilerin içine köpüklerde kullanılmaktadır. Bu eşyaların sökülerek varacakları adreslerde yerlerine takılması da verilen nakliye hizmetleri içinde bulunmaktadır.
 
Giyim eşyalarında ise kıyafet kartonları kullanılmakta ve kırışmaması ihtiyaç duyulan giysiler arasında vasıta dizaynları içinde hususi askılıklar bulunmaktadır. Genel olarak ambalajlama- paketleme malzemesi olarak kullanılan mamüller kraft balonlu naylon olmakta ve hava kabarcıkları bulunan bu malzemeler eşyalar üstünde çizikler oluşmasına dahi fırsatlar vermemektedir. Özellikle fazlaca sevdiğiniz mobilyalarınız ve büyük emeklerle satın aldığınız beyaz eşyalarınızın hepsi ambalajlanmakta ve herhangi bir hasar oluşmaması adına harika bir biçimde kaplanmaktadır. Verilen nakliye hizmetleri genel hatlarıyla şirket güvencesi altın olmakta ve itimat içinde eşyalarınız yeni adreslerine taşınmaktadır.
 
Asansörlü araçlar kullanılmakta ve bu sayede dar merdivenler ve tarzsız merdiven araları sıkıntı olmaktan çıkmaktadır. Mükemmel bir biçimde ambalajlama- paketleme hizmetleri daha sonra 9. Kata kadar çıkabilen asansörlü araçlar yardımıyla eşyalarınız fazlaca daha güvenilir bir biçimde taşınmaktadır. Nakliye alanında teknolojik imkânlardan faydalanarak elde edilmiş bu nitelik ile bir yerden başka bir yere taşınmak sıkıntı olmaktan çıkacaktır. Her taşınma esnasında zarar bulan eşyalarınızın yıpranması ve kullanılamaz hale gelmesi sorunları nakliye maliyetini iki katına çıkarabilir. Bu nedenle seçtiğiniz şirketin ustalaşmış hizmetler sağlaması mühim olmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde ev, yazıhane, villa, hastane, yapınak taşımacılıkları yapılmaktadır. Araçlar kalabalık eşyaları tek seferde taşıyabilecek kapasitelere haiz olmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi açısından iç dizaynlarında da kolaylık sağlayacak özelliklere dikkat edilmektedir. Ambalaj malzemelerinin sağlamış olduğu nitelik ile eşyalarınızda çizikler dahi oluşturulmadan yeni adresinize taşınmış olabileceksiniz.
PAYLAŞ :