blog

Sorunsuz taşıma hizmeti için firmamız taşınma sektöründe hizmet vermektedir. Nakliyat işi duyarlılık, ciddiyet, disiplin ve titizlik isteyen bir iştir. Bizler Şehirler arası taşıma şirketi olarak tüm her şeyin farkında olarak farkındalık ile çalışmalarımızı sorunsuz bir biçimde yürütüyoruz. Bütün çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi alan kişi odaklı olarak yürütüyor ve kaliteli hizmet sunmakta sınır tanımıyoruz. Sürekli olarak gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile nakliyecilik sektöründe en fazlaca istek bulan şirket konumuna geldik.

Şehirler arası taşıma şirketi olarak taşıma sektöründe ki tüm kaliteli hizmetleri bünyemizde bulunduruyor ve geliştiriyoruz. Müşterilerimiz biz ile iletişime geçip hizmet alma talebinde bulundukların da öncelikle işe ekspertiz hizmeti ile başlıyoruz . Firmamız ayırım yapmadan tüm müşterilerine ekspertiz hizmetini ücret istek etmeden sunmaktadır. Ekspertiz hizmeti taşınma planı hazırlayabilmek amacı ile yapılmaktadır. Taşınacak eşyaların boyutları ve hacimleri hesaplanır bu hususta taşınma işlemi için lüzumlu olan araca ve vasıta sayısına karar verilir. Eşyaların cinsine ve duyarlılık durumuna bakılarak lüzumlu ambalaj malzemesi çeşidine ve sayısına karar verilir. Mutfak Ürünleri kırılgan ve basit kırılabilir madde yapısına haiz oldukları için bu hususta seçilecek ambalaj malzemelerine ve lüzumlu koli sayısına karar verilir. Taşıma işlemi için lüzumlu ekipman ve personel sayısına karar verilir. Taşınma işlemi yapılacak evin muhit koşulları göz önünde bulundurularak asansöre gereksinim varsa asansör çeşidine karar verilir. Araç ile taşınma işlemi yapılacak yer içinde ki mesafe hesaplanır.
 
Değerli eşyalar seçilerek sigortalandırılır. Şehirler arası taşıma şirketi olarak kaliteli hizmeti müsait fiyatlar ile sunmaktayız. Alanlarında eğitimli, tecrübeli ve işlerinde ustalaşmış çalışan ekibimizin tüm önlem alma çabalarına karşın hasar riskini ortadan kaldırmak laf mevzusu olamaz. Bu sebeple firmamız müşterilerimizin değerli eşyalarının hassasiyetlerinin farkında olarak sigortalı hizmet sunmaktadır. Vermiş olduğumuz sigorta hizmeti ile alan kişi memnuniyetini koruyor ve bunun yanında alan kişi mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kısacası ülkenin her köşesine ayırım yapmadan nakliyecilik hizmeti sunuyoruz. Kaliteli hizmet ile hedefimiz müşterilerimizi memnun etmektir.
PAYLAŞ :